Oferta usług

Firma METAL-BUD

oprócz produkcji elementów orynnowania świadczy także usługi związane z malowaniem wyprodukowanych przez siebie i zleconych przez kontrahentów części stosowanych w stalowych systemach rynien. Metal-Bud posiada własną flotę transportową umożliwiającą dostarczenie zamówionych akcesoriów dekarskich w nawet najdalej oddalone miejsca w Polsce i za granicami kraju.

Malarnia

MALARNIA

METAL-BUD posiada nowoczesną malarnię proszkową, w której istnieje możliwość pomalowania elementów stalowych farbami najwyższej jakiości (PPG, Valspar, IGP, Tiger, Helios). Uzyskana powłoka lakiernicza jest znakomitym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Zapraszamy do współpracy producentów rynien i inwestorów. Jesteśmy w stanie dopasować akcesoria do kształtu rynny oraz dobrać odpowiedni kolor.

Wymiary pieca:

  • długość 5,20 m,
  • wysokość 1,65 m ,
  • szerokość 1,16m

 

Felgi malowane proszkowo

Felgi malowane proszkowo

Szanowni Państwo, firma Metal-Bud, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadza do swojej i tak już bogatej oferty:

proszkowe malowanie felg!

Od tej chwili miłośnicy motoryzacji chcący wyróżnić swoje auto spośród innych podobnych, mogą stosunkowo niewielkim nakładem zmienić swój samochód malując felgi na jeden z kolorów palety RAL.

Zapraszamy po szczegóły
tel: 63 246 71 59

Transport

TRANSPORT

METAL-BUD posiada własne samochody dostawcze, umożliwiające dostarczenie zakupionych towarów w najdalszy zakątek Polski, a także innych krajów Europy.